gdts-dimplex-waermepumpe-system-m-german-design-award-2018-abstrakt-grau-bild

System M.
Nová generace tepelných čerpadel

5 Výhod.
Jeden systém.

Modulární, minimalistická, vyrobená v Německu, na míru ... Systém M přináší všechny tyto principy dohromady. Ale jakou konkrétní výhodu získáte od uvedení systému M do vašeho domova? Každá tato individuální výhoda je přesvědčivá. Ale jen jejich kombinací vznikne jedinečné komplexní řešení tak mimořádné, že si na něj zvyknete od prvního dne a už nikdy nebudete chtít být bez něj.

System M gewinnt den Germand Design Award 2018

A vítězem je ...
System M!

Modulární systém tepelných čerpadel System M vyhrál německou cenu za design 2018 v kategorii "Energie". Mezinárodně uznávaná cena se každoročně uděluje za vynikající produktový návrh nadací německé rady návrhů, která byla zahájena v roce 1953 z podnětu FRG.

V letošním ročníku soutěže Glen Dimplex Thermal Solutions (GDTS) zvítězila proti přibližně 2000 kandidátům - což dokazuje, že systém M je skutečnou inovací!

Design.
Radikálně estetický
a funkční.

Chcete vytápěcí systém, který zabírá co nejmenší prostor v místnosti. Systém, který se perfektně hodí a přizpůsobí se prostředí. Systém s kvalitou, kterou můžete vidět a cítit. Proto jsme vyvinuli System M.

Wärmepumpe System M von Glen Dimplex Thermal Solutions
Glen Dimplex Thermal Solutions Materialübersicht Verkleidung

Ovládání.
Radikálně intuitivní.

Systém M nepotřebuje žádné instrukce k použití, protože všechna nastavení lze provést jednoduše a srozumitelně - na inovativním dotykovém displeji přístroje nebo prostřednictvím aplikace GDTS Home na vašem smart zařízení.

Vše vidíte na první pohled a ovládáte špičkami prstů - každou aktuální a požadovanou teplotu pro každou místnost. Jakékoli nastavení pro víkend nebo dovolenou, ventilaci, možnost rychlého ohřevu.

A protože systém M má připojení k internetu v každé verzi, může v případě potřeby nezávisle informovat instalační společnost nebo zákaznický servis o nesrovnalostech a je vždy připraven k aktualizaci.

Bedienung von System M der Wärmepumpe von GDTS mit der GDTS Home App

Provoz.
Radikálně tichý.

Chcete vytápěcí systém, který využívá volné, nekonečné zásobování tepelnou energií ve vzduchu. Systém, který má externí jednotku s ventilátorem, ale není téměř slyšet. Systém, který dokonce uklidňuje vaše sousedy, protože není jen tichý, ale také dobře vypadá. Proto jsme vyvinuli systém M.

Glen Dimplex Thermal Solutions System M
System M Schall - So leise wie Flüstern

Vždy mimo doslech.

Stížnosti týkající se hluku tepelného čerpadla? Nikdy neuslyšíte. Vzdálenost 5m od sousedů je zcela dostačující - bez ohledu na to, kterým směrem a předpisy o hlučnosti jsou splněny. Systém M je vždy tichý.

Plus: Inverter.
Komfort. Vždy.

Maximální komfort s optimalizovaným výkonem - je to možné? Ano, tepelná čerpadla s invertorovou technologií mohou skutečně zvládnout oboje: poskytují pohodlí i výkon v případě potřeby.

Procházeli jste v dešti s dětmi a psem a teď by si každý měl užívat teplou sprchu? Žádný problém. V závislosti na velikosti nádrže na ohřev teplé vody může mít pětčlenná rodina pětkrát po sobě sprchu. A pes? Takže potřebuje více teplé vody. Tepelné čerpadlo s měničem vždy reaguje pružně ...

System M Wärmepumpe Inverter-Technologie
Die perfekte Temperatur zur richtigen Zeit mit System M von GDTS

Výkon?
Pouze v případě potřeby.

Tepelné čerpadlo s měničem pracuje méně při nízké potřebě tepla a více při vysoké spotřebě tepla. Protože dokáže nepřetržitě přizpůsobovat svůj výkon, dosahuje vždy požadované pokojové teploty s nejmenší možnou spotřebou energie - bez ohledu na aktuální počasí a požadavky na vytápění. To šetří náklady na vytápění zejména na jaře a na podzim.

Spotřeba.
Radikálně efektivní.

Nechcete kompromis mezi pohodlím a efektivitou vašeho topného systému. Chcete systém, který funguje co nejúsporněji sám a od prvního dne. Systém, který splňuje podmínky státních dotací a v dlouhodobém horizontu se vyplatí. Systém, který dnes splňuje požadavky zítřka. Proto jsme vyvinuli systém M.

Glen Dimplex Thermal Solutions System M Verbrauch Effizienzklasse

Nic netopí tak účinně 
jako tepelné čerpadlo.

Glen_Dimplex_Thermal_Solutions_System_M_Energieeffizienz

Pouze elektrické tepelné čerpadlo dosahuje nejvyšší hodnoty účinnosti, protože čerpá 75 procent potřebné energie z prostředí a může být zcela bez emisí CO2 se zelenou elektřinou.

.

Vždy plně podporováno
pomocí našich dvou balíčků služeb.

Základní balíček služeb

  • 5 let záruka
  • Uvedení do provozu na místě, vč. aktivace programu vysoušení potěru
  • Jednorázová online kontrola systému po prvním období vytápění
  • Online monitoring, aktivní informace v případě technických odchylek

 

Dlouhodobý balíček služeb

  • Prodloužení záruky na 10 let
  • Uvedení do provozu na místě, vč. aktivace programu vysoušení potěru
  • Monitorování stavu s výroční zprávou
  • Online monitoring, aktivní informace v případě technických odchylek
  • Upgrady softwaru pro nové, další funkce